00.00.0000

O.s.Romodrom vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/terapeut

Úvazek: 1,0
Nástup: ihned

Požadujeme:

Vzdělání: VŠ (soc.práce, spec.pedagogika, apod.), VOŠ v sociální oblasti, splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti sociálního pracovníka dle Zákona 108/2006 Sb.
Praxe: min. tři roky přímé práce v oblasti sociální prevence, zkušenost s programy sociální rehabilitace výhodou
Další kompetence: samostatnost a iniciativní přístup, výborné komunikační schopnosti, osobnostní zralost, schopnost týmové spolupráce, zkušenosti s administrativou, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji, řidičský průkaz a zkušenosti s projektovou prací výhodou.
Nabízíme: možnost profesního růstu a podpora při dalším vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení.
Náplň práce: podílí se na realizaci programu sociální rehabilitace v truhlářské dílně v objektu věznice Vinařice u Kladna. Spoluodpovídá za kvalitu poskytovaných služeb v programu, zajišťuje dílčí programové cíle, řídí průběh služby na úrovni uživatele, metodicky spolupracuje s odbornými lektory práce se dřevem (truhláři), realizuje sociální poradenství služby, podílí se na spolupráci ve výkaznictví, plánování a rozvoji programu, podílí se na přímé práci s klienty programu.

Životopis a motivační dopis zašlete na adresu chudomel@romodrom.cz do poloviny června 2010. Případné dotazy posílejte na stejnou adresu. K ústnímu pohovoru pozveme pouze vybrané kandidáty a vyhrazujeme si právo prodloužit výběrová řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
 
  Copyright (c) Romodrom, webmaster