00.00.0000

Sbírka Prahy 8 myslela i na děti z programů o.s. Romodrom

Ve čtvrtek 15. 12. 2011 v odpoledních hodinách se o. s. Romodrom zúčastnilo jako jedna z obdarovaných organizací předání vybraných věcí charitativní sbírky „Myslíme na Vás“. Sbírku uspořádala radní Prahy 8, paní Markéta Adamová a člen zastupitelstva, pan Michal Švarc. Darované věci (oblečení, hračky, hry, školní potřeby) věnovali základní a mateřské školy Prahy 8 a rodiče dětí, které tyto školy a školky navštěvují.
Večer se v reprezentačním sále Grabovy vily konalo slavnostní zakončení sbírky, kde se sešli zástupci z řad dárců i obdarovaných. Patrony sbírky se stali pan Jiří Schwarz, který večerem všechny zúčastněné společně s paní Adamovou a panem Švarcem provázel, a paní Petra Černocká, se svými písněmi a nekončícím smyslem pro humor.
O.s. Romodrom se těší zejména z deseti krásných židliček, čtyř aktovek, knížek, hraček, společenských her a oblečení pro děti. Věci ze sbírky poputují dětem z Centra předškolní výchovy, nízkoprahového Klubu K09 a rodinám spolupracujícím s naším sdružením. Touto cestou jménem sdružení a zejména jménem dětí organizátorům a dárcům děkujeme.
 
  Copyright (c) Romodrom, webmaster