29.06.2012

Děti z nízkoprahového klubu K09 oslavily konec školního roku

K09 – oslava ukončení školního roku 2011/2012

Ukončení školního roku je pro každé dítě velkým svátkem. Také klub K09 chtěl s dětmi tuto událost řádně oslavit a tak pro ně přichystal soutěžní den „Začínají prázdniny“.

Letáky, které jsme s dětmi v klubu vyrobili, jsme vyvěsili v parku a v DDM, aby mohlo přijít co nejvíce dětí. V klubu se často skáče přes švihadlo, točí obručí a dribluje. Děti, které chtěly v těchto disciplínách často v rámci klubu soutěžit, tak dostaly příležitost se ukázat právě nyní. A že se také ukázaly. Přes 30 účastníků si tak krom těchto disciplín mohlo vyzkoušet na dalších stanovištích také běh s pingpongovým míčkem na lžičce, skákání po jedné noze, jak dostat tužku do lahve, když ji máte přivázanou za zády. V prostorách DDM klubu Podsklepeno byly připravené puzzle z oblíbených obrázků Spiderman, Hello Kitty a Hannah Montana, favorit mezi kartami – Černý Petr, Prší, kostky a tak dále. Děti v jednotlivých soutěžních kláních sbíraly body, za které si mohly po skončení vybrat ceny (časopisy a příbaly), které jsme získaly od Mladé fronty.

S přípravou a realizací nám pomohly stážistky Andrea Lišková, Monika Kubelková, které u nás absolvovali stáž v červnu. Naši další stážisti Monika Helisová a Martin Gabriel a také někteří rodiče a starší klienti, kterým bychom touto cestou rádi poděkovali. Na závěr jsme si naši oslavu mohli díky štědrému daru od Hájka osladit výbornými dorty.

Sportovní náčiní bylo pořízeno z projektu „Co budeme dneska dělat, mami?“, projektu schváleného a financovaného Magistrátem hl. m. Prahy.


 
  Copyright (c) Romodrom, webmaster