08.07.2015

Ukončení realizace ESF- OPLZZ projektu VPPII a pokračování sociální služby Vězeňský program Pardubice

Zázemí služby (ambulance v Pardubicích s kontaktní místností) najdete stále na adrese: Sukova tř. 1556, Pardubice (přestěhovali jsme kancelář v rámci podlaží, nyní od schodů napravo, dveře zleva ke konci chodby). Tým v přímé práci čítá 2x 1,0 úvazku. Obsluhované lokality v Pardubickém kraji aktuálně jsou:

Lokalita (Forma poskytování)
Ústí nad Orlicí (Ambulantní, Terénní)
Česká Třebová (Terénní)
Moravská Třebová (Ambulantní, Terénní)
Vysoké Mýto (Terénní)
Skuteč (Ambulantní, Terénní)
Svitavy (Ambulantní, Terénní)
Hlinsko Ambulantní, Terénní)
Heřmanův Městec (Ambulantní, Terénní)
Chrudim (Ambulantní, Terénní)
Přelouč (Ambulantní, Terénní)

Dále docházíme do věznic Pardubice a Hradec Králové – Pouchov a jsme aktivně v kontaktu s uživateli z věznic: Věznice Světlá nad Sázavou, Stráž pod Ralskem, Horní Slavkov, Kynšperk nad Ohří, Odolov, Rapotice , Jiřice a Příbram.
Sociální služba je zapojena v Krajské síti poskytovatelů sociálních služeb, komunitním plánu města Pardubic – Skupiny: 1.) Osoby ohrožené sociálním vyloučením a v obtížné životní situaci, 2.)Cizinci, národnostní a etnické menšiny.
Dále v komunitním plánování města Ústí nad Orlicí - Osoby v obtížné životní situaci, rodiny s dětmi a mládež a ve výkonné skupině zaměřené na přímou práci, v níž se scházíme s kolegyněmi a kolegy z Magistrátu města Pardubice a SKP Centrum o.p.s.
 
  Copyright (c) Romodrom, webmaster