romodrom_head

O NÁS
- výroční zprávy
- stanovy
- poslání
- historie
- volná místa
KONTAKTY
NOVINKY
- aktuality
- napsali o nás
ZREALIZOVANÉ PROJEKTY
PUBLIKACE
SPOLUPRACUJEME
FINANČNÍ ZDROJE A SPONZOŘI
JAK NÁS PODPOŘIT
DOMŮ

Volná místa

Romodrom o.p.s. hledá kandidáta/ku na pozici

Sociální pracovník nebo prac. v soc. službách (Slaný)

PRO POZICI PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH POŽADUJEME: :
• Vzdělání: splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti pracovníka v sociálních službách dle Zákona 108/2006 Sb.
• Praxi v oboru sociálních služeb
• Vítáme znalost problematiky sociálního vyloučení, ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci
• Další kompetence: osobnostní zralost, výborné komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji

PRO POZICI SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK POŽADUJEME:
• Vzdělání: VŠ (soc.práce, spec.pedagogika, apod.), nebo VOŠ v sociální oblasti, splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti sociálního pracovníka dle Zákona 108/2006 Sb.
• Další kompetence: samostatnost a iniciativní přístup, výborné komunikační schopnosti, osobnostní zralost, schopnost týmové spolupráce, zkušenosti s administrativou, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji

NABÍZÍME:
• Plný pracovní úvazek
• Zaměstnání v zavedené organizaci ve městě Slaný
• Finanční kompenzaci krátkodobé pracovní neschopnosti
• Možnost profesního růstu
• Vzdělávání v oboru včetně interních vzdělávacích akcí
• Podpora metodického oddělení
• Supervize

Nástup dle dohody.

Sociální pracovník (Pardubice)

V současné době hledáme kandidáta/ku na pozici sociálního pracovníka/ice v rámci registrované sociální služby odborné sociální poradenství, která je zaměřena na práci s osobami dotčenými výkonem trestu odnětí svobody a osobami sociálně vyloučenými, nebo sociálním vyloučením ohroženými. Sociální služba působí na území Pardubického kraje. Zázemí služby je v Pardubicích.

POŽADUJEME:

NABÍZÍME
• Zaměstnání v zavedené organizaci v Pardubickém kraji s kanceláří v Pardubicích
• Supervize

Realitní specialista (Středočeský kraj)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Pomoc klientům (nejčastěji ze sociálně vyloučených oblastí) nalézt adekvátní bydlení
- Metodická podpora sociálních pracovníků v regionech v realitní oblasti
- Vedení případných školení v dané oblasti

POŽADUJEME:
- Min. SŠ vzdělání
- Několikaletou praxi v oblasti realit
- Chuť zapojit se do práce v sociální oblasti
- Schopnost předávat zkušenosti dalším zaměstnancům
- Pečlivost, zodpovědnost
- Časová flexibilita, ochota cestovat v rámci ČR
- Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

NABÍZÍME:
- Příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
- Práci na plný úvazek v zavedné neziskové organizaci, v případě zájmu možnost práce na IČO
- Podpora dalšího vzdělávání

Sociální pracovník (Bohumín)

POŽADUJEME:
- splnění kvalifikačních podmínek, požadovaných zákonem 108/2006 Sb. o soc. službách (VŠ nebo VOŠ příslušného zaměření)
- schopnost týmové práce,
- znalost problematiky sociálního vyloučení,
- ochota k práci s lidmi v náročné životní situaci.

NABÍZÍME:
- plný pracovní úvazek
- zaměstnání v zavedené organizaci,
- práci v okolí Bohumína
- podporu v dalším vzdělávání.

Pracovník v sociálních službách - dětská skupina (Praha)

POŽADUJEME:
• Vzdělání: ideálně VŠ (soc.práce, spec.pedagogika, apod.), nebo VOŠ v sociální oblasti, splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti sociálního pracovníka dle Zákona 108/2006 Sb.
• Praxi v oboru sociálních služeb nebo praxi s vedením dětské skupiny

NABÍZÍME:
• Zaměstnání v zavedené organizaci
• Supervize

Olomoucký
Moravskoslezský
Praha
Jihomoravský
Liberecký
Středočeský
Pardubický
Plzeňský
Nadregionální